Objects
Ribbons

Fotoklub Maribor

Ivan Dvorsak

Tenicaña

Dicken Castro

Cosolidated Mutual Insurance Company

Philip Franznick

Lukas Beddy

Emanuele Centazzo

Avant Cards

Marty Neumeier

Le Mobilier International

Claude A. Simard

Fedeindustria

Armando Ferraro Senior

Ontario Arts Council

Burton Kramer, Debbie Adams

Banco do Estado de São Paulo

Aloísio Magalhães

Nieswand Verlag

Urbanistico Territoriale

Michele Spera

C.O.N.I.

Mimmo Castellano

Hanf und Leinenverkaufsgesellschaft

Hermann Eidenbenz

Industrial and Commercial Property Construction

Charlotte Potts

Cooperative Walter

Wladyslaw Brykczynski

KUED Channel 7 PBS, Utah

Allen Loyborg, Michael Richards

Percy Haynes & Co.

Fletcher, Forbes, Gill

Cinema of the University of California

Bud Thun, Harry Murphy

Wacoal Corporation

Landor Associates

Wilhelm Schröder Buchdruckerei

Hans Karl Rodenkirchen

Unibanco

PVDI

The Empire Life Assurance Company

James D. Taylor

Animex

Leon Urbanski

Swedish Consumers Cooperative

Björn Petersson, Paul Persson

Sierracin Corporation

Lou Frimkess, Thomas Ohmer

Luce Servici Sap

Paola Trucco

Shipley-Jones Associates

Richard Wittosch

Severomoravské

Stanislav Kovár

Zinnober Verlag

Jan Buchholz, Peter Albers

Nacional de Resinas

Fernando Ríon

Metrocraft

Don Connelly

Das Band

M. Rudin

National Film Studios of Ireland

Richard Eckersley

Draper Dobie & Co.

Manfred Gotthans

Hypko & Klausch

Jürgen Förster

Grupo Cobalto

Álvaro Sotillo

TV 3 Film Festival

Studio González Ruiz & Shakespear

Tanaka Soshoku

Shignobu Nagaishi

Libra Rotoget

Alfredo Troisi

Peter Revson

Robert Miles Runyan, Ron Hefferies

Fairchild

Philip Franznick

Van Besouw

Gerard Wernars

Merinoteks

Andrzej Styputkowski

Tower Industries

Koji Takei, Thomas Ohmer

Ravizzini

Pino Tovaglia

Ediciones Poligrafa

Joan Pedragosa

Hanataba

Takeshi Otaka

Admiral Corporation

Morton Goldsholl

Station Hotel, Kyoto

Yorikazu Hirata

Teppichfabrik Niedek-Velour

Paul Effert

Vantage Planning Systems

Jack Evans

Keikyu Inawashiro

Hiroko Tsukada, Shigeo Katsuoka

Queenswear

Rolf Harder

Intergast Internationale

Peter Wehr

Marco

Pierluigi Cerri, Pierluigi Nicolin, Vittorio Gregotti

Yamada Co.

Akisato Ueda

Teamtex

Odermatt+Tissi

Stalling Filmsatz

Bruno K. Wiese

Next >